Chcę Wam przedstawić najnowszą realizację dla Madalajka – Magdalena Rakowska Handmade. Jak sama nazwa wskazuje, ta niesamowita kobieta zajmuje się tworzeniem cudów z prostych, na pierwszy rzut oka, rzeczy. Głównym przedmiotem, jaki jest sprzedawany, to male komódki na rozmaitości. Do tego w ofercie są zegary, plus seria zdjęć na serduszkach. Wszystkie przedmioty są z naturalnego drewna, które końcowo ozdabiane są metoda decoupage. Brzmi ciekawie? To zobaczcie nowe logo Pani Magdy!

 

Specyfikacja logo Madalajka

Początkowym założeniem miał być fakt, aby logo kojarzyło się z produktami, które klientka tworzy. Osobiście od początku zwróciłam uwagę na bardzo ciekawe nazwisko projektantki, które można idealnie połączyć z marką. I jak widać nie myliłam się, propozycja z rakiem okazała się najbliższa sercu Pani Magdaleny. 🙂 Z pierwszej koncepcji została kolorystyka – nasz krab posiada kolor a la starego drewna, rdzy. Dodatkowo stworzone zostało alternatywne logo, które będzie można wykorzystywać w materiałach o mniejszych rozmiarach. Kolejnym fajnym dodatkiem było dorobienie wersji z jeszcze jednym kolorem – pięknym błękitem, który mówi sam za siebie!

Przyznaję, że tworzenie logo dla takich branży jest jednym z trudniejszych zadań, z którymi graficy mają do czynienia – trzeba zrobić je delikatnie ale równie profesjonalnie. Trzeba bardzo często się natrudzić, aby skomponować idealną identyfikację – nam się to zdecydowanie udało. 🙂

Zobacz efekty współpracy!

 

madalajka