O mnie

Grafikiem jestem przede wszystkim z pasji, która zamieniła się w mój zawód. Po dwóch latach pracy w agencji reklamowej, gdzie zajmowałam się tworzeniem identyfikacji wizualnej, szablonów stron www oraz sklepów zdecydowałam się na pracę w korpo gdzie jestem również grafikiem, rozwijając jednocześnie swoje Carmine design. Pomimo pracy w Poznaniu, bardzo często bywam w podróży na trasie Warszawa – Szczecin. Moja oferta jest skierowana do każdego, kto chce mieć usługę najlepszej jakości!

Praktycznie od małego miałam dryg i talent do tworzenia i rysowania grafik, uczestniczyłam w wielu konkursach, zawsze z nagrodą główną bądź wyróżnieniem. Moim małym, niespełnionym (jeszcze!) marzeniem jest otworzenie stacjonarnego studia kreatywnego, gdzie będzie tętnić życiem i czerwienią! Jak można się domyślić – jest to mój ulubiony kolor.   Jestem osobą bardzo kreatywną i dość cierpliwą – doświadczenie w call center potrafi dać w kość ale i nauczyć wielu ważnych cech charakteru! Uwielbiam współpracować i rozmawiać z ludźmi choć pracując nad projektami potrzebuję spokoju i muzyki. Z charakteru indywidualistka oraz marzycielka, potrafiąca w chmurach wypatrzeć zarys kota!

Ukończyłam studia inżynierskie na kierunku Informatyka ze specjalnością Systemy i Sieci komputerowe. Wzorowa uczennica z matematyki, z polskiego noga, przez co w tekstach mogę pozjadać przecinki! Choć staram się pisać w pełni poprawnie to i tak najbardziej skupiam się na przekazaniu wiedzy i doświadczenia – czyli tego, co najważniejsze. Poza godzinami pracy zajmuję się również rysunkiem i podróżuję. Maniaczka motoryzacji – szczególnie tej swojej. Zagorzała wielbicielka zwierząt, szczególnie psów i gryzoni. Zakochana w tatuażach, uzależniona od kupowania pudełek oraz „miziania” wszystkich tkanin i materiałów!

 

 

Aktualnie pracuję na sprzętach: Laptop: XNOTE/CLEVO W370ET – Ekran: Ekran 17,3″ LED Full HD 1920 x 1080, Non Glare – Procesor: Intel Core i7-3630QM 2.4 – 3.4GHz Turbo, 6MB L3 Cache, HD 4000, 22nm, 45W – Pamięć RAM: 16 GB (2 x 8) KINGSTON 1600 MHz DDR3 – Dysk twardy: HDD 1TB HGST Travelstar 7K1000, 7200 RPM, 32MB cache + Kingston HyperX 3K SSD 120GB – Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660M 2.0GB GDDR5 + Intel(R) HD Graphics 4000

Tablet do testów responsywności: ALCATEL 8055 One Touch Pixi 3 (7) WiFi

Smartfon do testów responsywności: HTC One M8s

Tablet graficzny: Wacom Intuos Pen&Touch S CTH-480S